a kategorija, a kategorija cena, cena polaganja za a kategoriju
cena polaganja za a kategoriju, a a kategorija, a kategorija cena

A KATEGORIJA

A kategorija Promotivna cena

UPIS JE U TOKU !!!

Sušić auto škola vrši upis novih kandidata za obuku na motociklima za A kategoriju sa promotivnom cenom.

0 +
OBUČENIH VOZAČA
0
LICENCIRANIH KADROVA
0
POČETAK RADA
0
NAGRADA

POLAGANJE ZA MOTOR

Upis , obuka i polaganje za upravljanje motorima

Polaganje za motor nije samo održavanje ravnoteže na dva točka i samim tim obuka za upravljanje ili tkz obuka za A kategoriju je veoma važna za Vašu bezbednost u saobraćaju. Obuka za polaganje za motor je prevashodno namenjena da od osnovnog znanja i pravila koje ćete naučiti, steknete i veštine za reakciju na neočekivane situacije koje su suviše opasne za učenje putem pokušaja i grešaka. Obuka i polaganje za upravljanje motorom se sprovodi na najnovijim modelima motocikala.

honda nc750
motor suzuki burgman
honda auto skola

A KATEGORIJA PROMOTIVNA CENA

A kategorija cene polaganja u auto školi Sušić

Polaganje i cena obuke za A kategoriju zavisi od više faktora kao što su da li posedujete vozačku dozvolu za upravljanje automobila, motora itd. Obuka se sprovodi putem teorijske nastava i praktičnog dela. U zavisnosti od toga da li prethodno posedujete dozvolu za upravljanje nekom vrstom vozila, obuka se sprovodi prema nastavnom planu koji možete videti u tabeli.

A KATEGORIJA

USLOV: Nema uslova
TEORIJA: 40 časova
VOŽNJA: 40 časova

A KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola B kategorije
TEORIJA: 7 časova
VOŽNJA: 40 časova

A KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola A2 kategorije
TEORIJA: Nema časova
VOŽNJA: 7 časova

A KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola A1 kategorije
TEORIJA: Nema časova
VOŽNJA: 14 časova

A KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola AM kategorije
TEORIJA: Nema časova
VOŽNJA: 20 časova

A1 KATEGORIJA

USLOV: Nema uslova
TEORIJA: 40 časova
VOŽNJA: 20 časova

A1 KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola B kategorije
TEORIJA: 7 časova
VOŽNJA: 20 časova

A1 KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola AM kategorije
TEORIJA: Nem časova
VOŽNJA: 7 časova

A2 KATEGORIJA

USLOV: Nema uslova
TEORIJA: 40 časova
VOŽNJA: 30 časova

A2 KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola B kategorije
TEORIJA: 7 časova
VOŽNJA: 30 časova

A2 KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola A1 kategorije
TEORIJA: Nema časova
VOŽNJA: 7 časova

A2 KATEGORIJA

USLOV: Vozačka dozvola AM kategorije
TEORIJA: Nema časova
VOŽNJA: 14 časova

Naši časovi motocikla su pogodni za potpune početnike kao i za one koji žele da osveže svoje veštine vožnje motocikla. Obuka za A, A1, A2 ili Am kategoriju Vas uči tehnikama za bezbedno kretanje, osnovnim veštinama u skretanju, pravilnom menjanju brzina i kako da kontrolišete zaustavljanje i kočenje. Naučićete ove osnovne početničke veštine u bezbednom i mirnom okruženju za obuku na našim poligonima za obuku gde možete izgraditi svoje samopouzdanje individualnim podučavanjem i vežbati najpopularnije ispitne rute.

A KATEGORIJA TERMINI I OBUKA

Obuka polaganja za motor

Nastavni program se obavlja u modernim učionicama koje su opremljene najnovijim tehnologijama za učenje i obuku kandidata za polaganje za motor. Tako će Vaša teorijska obuka za sve A, A1, A2 ili Am kategoriju biti olakšana i nekada zamorno učenje će proteći u opuštenoj atmosferi. Da biste savladali sve veštine i prilagodili se uslovima u saobraćaju iz ugla motocikliste, naš tim visokoobučenih instruktora Vam stoji na raspolaganju. Vršimo upis kandidata za obuku A, A1, A2 i Am kategorije na lokacijama na Novom Beogradu, Banovom i Kanerevom brdu.

lokacija auto skole

NOVI BEOGRAD

Početak: svaki drugi vikend
Slobodnih mesta: 5
Termini nastave: Svakog dana u 9h ili 18h
Polaganje teorije:
Mart 06, 21
Polaganje vožnje:
Mart 13, 19, 23, 29

Promotivna cena za upis u martu

PRIJAVITE SE VEĆ DANAS PO SPECIJALNIM USLOVIMA

lokacija auto skole

BANOVO BRDO

Početak: svaki drugi vikend
Slobodnih mesta: 6
Termini nastave: Svakog dana u 9h ili 18h
Polaganje teorije:
Mart 04, 22
Polaganje vožnje:
Mart 13, 28

Promotivna cena za upis u martu

AUTO ŠKOLA SUŠIĆ