auto škola kanarevo brdo, miljakovac, banjica, jajinci
auto skola kanarevo brdo, auto skola banjica, auto skola miljakovac

AUTO SKOLA KANAREVO BRDO

Auto skola Susić Kanarevo brdo, Banjica, Miljakovac

UPIS JE U TOKU !!!

Sušić auto škola vrši upis novih kandidata za Kanarevo brdo, Banjicu, Miljakovac, Rakovicu…

KANAREVO BRDO

BANJICA

MILJAKOVAC

0 +
OBUČENIH VOZAČA
0
LICENCIRANIH KADROVA
0
POČETAK RADA
0
NAGRADA
auto skola cena popust, auto skola placanje na rate

PROMOTIVNA CENA

75200rsd

75200rsd

*cena važi samo za upis auto škole Kanarevo brdo. Broj mesta je ograničen.

AUTO SKOLA SUŠIĆ KANAREVO BRDO

Auto škola Sa tradicijom od preko 30 godina

Auto škola Sušić Kanarevo brdo je naša najnovija poslovna jednica. Nakon mnogo godina i kandidata koji su upisivali našu auto školu sa područja Banjice, Miljakovca, Rakovice, Trošarine želeli smo da Vam se približimo i na taj način olakšamo Vaše učenje. Auto skola Sušić se nalazi na Kanarevom brdu na lako pristupačnom mestu koje povezuje veliki broj autobuskih linija. Prednosti koje naši kandidati mogu da iskoriste upisom naše auto skole Kanarevo brdo su:

  • Brzo do dozvole: auto skola Sušić Kanarevo brdo ima za cilj da Vas osposobi da položite vozački ispit u roku od 3 meseca.
  • Najnovija vozila: posedujemo 8 vozila najnovije generacije koje će Vam olakšati učenje vožnje
  • Online testovi: upisom naše auto skole Kanarevo brdo stičete pravo na softwer koji Vam omogućava učenje testova na daljinu.
  • Kvalifikovani instruktori: instruktori koji će vas obučavati u našoj auto školi imaju veliko iskustvo i znanje koje čekaju da prenesu na Vas
  • Savremene učionice: U okviru naše auto škole opremili smo moderne učionice koje će Vam omogućiti komforan prostor za učenje

Kandidati koji se odluče za našu auto školu na Kanarevom brdu imaju pristup savremeno učionicama opremljenim po visokim standardima. Naša auto skola poziva sve kandidate sa područja Kanarevo brdo, Rakovica, Miljakovac, Banjica, Trošarina, Jajinci da nas posete i uvere se u naše prednosti.

autoskola kanarevo brdo, autoskole kanarevo brdo, auto skola kanarevo brdo
auto skola kanarevo brdo, auto škola kanerevo brdo, auto skola miljakovac
auto skola kanarevo brdo, auto skole kanarevo brdo, autoskola kanarevo brdo

AUTO ŠKOLA KANAREVO BRDO

Tradicija, poverenje, sigrunost

Izbor auto skole je veoma bitan faktor u tome kako ćete savladati vožnju. Naša auto škola Sušić Kanarevo brdo ima jasno utvrđene nastavne planove koji godinama unazad donose odlične rezultate u obuci. U obuci kandidata primenjujemo najsevremenije metode učenja uz pomoć naših instruktora koji posebnu pažnju obračaju na Vas. Ukoliko se odlučite da poverenje ukažete našoj auto skoli na Kanarevom brdu sigurni smo da ćete kod nas steći znanje koje će Vam omogućiti pre svega bezbednu i sigurnu vožnju u budućnosti. Mi razumemo da da je auto skola veoma težak isvim našim kandidatima koji dolaze iz naselja Kanarevo brdo, Banjica, Rakovica, Jajinci, Miljakova, Trošerina želimo da olakšamo i omogućimo da imate više mogućnosti:

  • Izaberite termin teorijske nastave: termini teorijske nastave su 2 puta dnevno u našoj auto skoli Kanarevo brdo u 9h i 18h
  • Izaberite termin obuke vožnje: možete dogovoriti termine sa Vašim instruktorom i lako ćemo se uklopiti u Vaš raspored aktivnosti.
  • Izaberite instruktora: auto skola Sušić Kanarevo brdo zapošljava najiskusnije instruktore koji će Vam pomoći da savladate učenje vožnje 
  • Izaberite vozilo: možete izabrati vozilo koje će Vam omogućiti da se osećate prijatno i bezbedno.

Auto skola Sušić Kanarevo brdo godinama unazad najveći broj upisa ima od kandidata koji dolaze putem preporuke nekog od naših bivših učenika. To nam je najveća satisfakcija za dalji rad i svakoga dana unapređujemo našu auto skolu na Kanarevom brdu. Ukoliko imate nedoumica ili pitanja slobodno nam se obratite. Znamo da je ovo veliki korak u životu, ali isto tako i znamo da je auto skola Sušić Kanarevo brdo pravi izbor za Vas.

Auto škola Kanarevo brdo Banjica Miljakovac Rakovica Jajinci

Upis novih kandidate je u toku

autoskola miljakovac, auto škola kanarevo brdo, auto skola banjica
autoškola kanarevo brdo, autoškola miljakovac, autoškola banjica
autoskola kanarevo brdo, autoskola banjica, autoskola rakovica
lokacija auto skole

SUŠIĆ AUTO SKOLA KANAREVO BRDO

Početak: 12.04.2024.
Slobodnih mesta: 4
Termini nastave: Svakog dana u 9h ili 18h
Polaganje teorije:
April 04,18
Polaganje vožnje:
April 12, 29

Kako do auto skole na Kanarevom brdu?

Autobuske linije: 34 sa Senjaka pored Partizanovog stadiona, 42 sa Slavije i Petlovog brda, 47 sa Slavije i Resnika, 48 sa Pančevačkog mosta i Miljakovca 3, 50 sa Banovog brda i Ustaničke, 59 sa Slavije i Petlovog brda, 94 iz bloka 45 i Resnika

PRIJAVITE SE VEĆ DANAS PO SPECIJALNIM USLOVIMA

Auto skola Sušič Kanervo brdo, Banica, Rakovica, Miljakovac

SUŠIĆ AUTO ŠKOLA KANAREVO BRDO